Доставка та оплата
+38 099 297 77 88 Пн-Пт: 09:00-17:00
Замовити дзвінок
office@upk.com.ua
Підшипники
Пошук
Замовити дзвінок
UA RU
/ Доставка та оплата

Доставка та оплата

Оплата товару

Оплатити поставку товару можна різними способами, попередньо узгодивши це з менеджером з продажу.

Способи оплати товару:

Оплата банківською карткою безпосередньо в нашому спеціалізованому магазині
Безготівковий розрахунок згідно рахунку або укладеного договору
Готівковий розрахунок безпосередньо у спеціалізованому магазині або на складі збуту – при розрахунку надається фіскальний чек
Оплата від фізичної особи через термінал самообслуговування Приватбанку або через систему Приват24 на розрахунковий рахунок згідно номеру замовлення

Доставка товару

Ми доставляємо замовлення по всій Україні окрім тимчасово окупованих територій. Вартість доставки залежить від способу доставки, способу оплати та може бути узгоджена з менеджером з продажу. Відвантаження відбувається в погоджений з клієнтом термін, зазвичай в день замовлення. Уся продукція супроводжується необхідними документами.

image

Географія поставок

По Україні

Щодня ми здійснюємо понад 50 відвантажень продукції нашим партнерам. Відвантаження здійснюються у зручний для Клієнта спосіб:

  • самовивозом зі складу підприємства або спеціалізованого магазину;
  • через логістичні компанії: «Нова пошта», «Делівері», «САТ», «Гюнсел», «Автолюкс» та інші;
  • нашим автотранспортом на склад Замовника;
  • при необхідності найманим автотранспортом на склад Замовника.

У країни ЄС, Молдову, Грузію та інші

Поставка продукції за межі України відбувається виключно з процедурою митного оформлення, на умовах FCA - м. Луцьк або інших, згідно укладеного зовнішньоекономічного контракту між нашим підприємством та Споживачем та супроводжується документами: CMR, TIR-Carnet, Invoice, Сертифікатом походження СТ-1 (FORM-A) або іншими необхідними.

Яким чином відбувається співпраця?

Підібрати підшипник, отримати консультацію з приводу застосування тих чи інших технічних компонентів, навчити ваших спеціалістів сучасним технологіям, здатним вивести стан обладнання на вищий, продуктивніший рівень – ми готові надати усю необхідну інформацію – просимо контактувати з нами зручним способом: телефоном, електронною поштою, здійснити візит у наш офіс або запросити наших спеціалістів на ваше підприємство.

Хто може бути нашим клієнтом?

Наш клієнт – це не завжди завод, фабрика, торговельна фірма чи фермерське господарство. Нашим клієнтом може бути звичайна людина, якій потрібна наша продукція. Наприклад для ремонту побутового приладу у нас можна замовити підшипник, ущільнення чи мастило. Ми здійснюємо поставку не залежно від розміру замовлення: чи це один підшипник вартістю 10 гривень чи партія масою 20 тон.