Про нас
+38 099 297 77 88 Пн-Пт: 09:00-17:00
Замовити дзвінок
office@upk.com.ua
Підшипники
Пошук
Замовити дзвінок
UA RU
/ Про нас

Про нас

Українська підшипникова компанія -
офіційний постачальник продукції SKF

Українська підшипникова компанія

більше 12 років здійснює постачання високоякісних технічних компонентів для виробничого обладнання підприємствам України, Польщі, Молдови та Грузії. Розпочинаючи свою діяльність з 2008 року як постачальник підшипникової продукції, ми значно розширили асортимент, що дає змогу комплексно забезпечувати потреби наших партнерів надійними запчастинами безпосередньо від світових виробників.

img

Статус авторизованого дистриб’ютора компанії SKF, світового лідера в галузі виробництва підшипників та супутніх товарів, дає змогу забезпечувати наших партнерів провідними технологіями та продуктами з найбільшими термінами експлуатації, що дозволяє заощаджувати значні кошти та максимально продуктивно використовувати виробничі потужності, зменшувати ризики поломок та простою обладнання.

Співпраця з SKF підвищує ефективність вашого бізнесу!

В Україні переважає думка, що якісні імпортні запасні частини є дуже дорогими, простіше придбати декілька дешевих комплектів та постійно заміняти зношені силами механіка, адже він отримує за це заробітну плату. Разом з тим, відомо, що найуспішніші підприємства комплектують своє обладнання виключно якісними компонентами. Чому так відбувається, невже одні люди розумніші за інших, чи можливо навпаки? Наша місія – розвінчування міфу про те, що якісний продукт обов’язково є недоступним в плані ціни.

Співпрацюючи з нами, ви отримуєте продукт безпосередньо від виробника, що забезпечує його оригінальність та гарантує довговічність, яка в рази а, подекуди, в десятки разів перевищує строк служби дешевших варіантів, відповідно виробничі лінії працюють без простоїв, не потрібно витрачати та оплачувати час фахівців ремонтної служби – усе виконується по визначеному Вами плану!

img
Сертифікат SKF-1.png

Сертифікат авторизованого дистриб’ютора компанії SKF, світового лідера в галузі виробництва підшипників.

Оперативні терміни поставки
Оперативні терміни поставки
Конкурентні ціни
Конкурентні ціни
Гарантія виробника
Гарантія виробника
Професійна консультація
Професійна консультація
Офіційний постачальник
Офіційний постачальник
Оперативні терміни поставки
Оперативні терміни поставки
Конкурентні ціни
Конкурентні ціни
Гарантія виробника
Гарантія виробника
Професійна консультація
Професійна консультація
Офіційний постачальник
Офіційний постачальник

Для кого ми працюємо

Ми співпрацюємо з власниками підприємств або менеджерами, які зацікавлені в підвищенні продуктивності виробничих процесів, зменшенні кількості аварійних ситуацій, простоїв обладнання, як наслідок, до процвітання власних підприємств та України вцілому.

Кому ми не пропонуємо співпрацю

З нашого досвіду, ми знаємо, кого не цікавить співпраця:

  • працівників з матеріально-технічного забезпечення, які зацікавлені в більшій кількості ремонтних робіт (поломок на виробництві), а, отже, в більшій кількості закупівель запасних частин;
  • відповідальних за технічний стан обладнання, яким вигідно підкреслювати власну значущість, бути незамінними та вирішувати проблеми ремонту в аварійному режимі;
  • менеджерів, які саботують реформування виробництва, яким байдужий результат діяльності ввіреного підприємства.

Використовуючи продукцію SKF Ви отримуєте значне скорочення витрат на ремонтні роботи!

Для детального ознайомлення з нашою компанією, пропонуємо завантажити презентацію або здійснити візит у наш офіс, відвідати магазин та склад

Наша презентація

ЗАВАНТАЖИТИ (37.9 mb)

Завітайте до нас

Наші контакти